Vivus

To prawdziwy lider wśród pożyczkodawców. W ubiegłym roku został nagrodzony, aż trzema nagrodami, m. in. Złotym Laurem  konsumenta w kategorrii pożyczki internetowe. Z ich atrakcyjnej oferty skorzystało już wiele osób, które – co najważniejsze – nie żałują podjętej decyzji. Vivus jest firmą miedzynarodową, która w ubiegłym roku zdobyła zaufanie tysięcy osób także w Polsce.

Firma działa w oparciu o przepisy polskiego prawa określonego w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim. Ogromną zaletą, która przyciąga większość klientów jest fakt, że pierwsza udzielana przez Vivus pożyczka jest w zupełności darmowa. Co oznacza, że RRSO w tym przypadku  wynosi 0%, jeżeli więc wywiążemy się z umowy i spłacimy ją w określonym czasie, to będziemy zobowiązanii oddac tylko tyle ile pożyczyliśmy. Bez naliczania dodatkowych odsetek.

Jeżli chodzi o pozostałe koszty pożyczki to po zapoznaniu się z informacjami na stronie internetowej vivus.pl dowiadujemy się, że podczas procesu musimy przelać na konto pozyczkodawcy 1 grosz, w celu potwierdzenia swoich danych osobowych. Dodatkowo obowiązuje nas prowizja, za udzielenie pożyczki. Inne opłaty mogą być naliczone wyłącznie w momencie braku terminowej spłaty . W przypadku opóźnienia, Pożyczkodawca zastrzega sobie możliwość naliczenia odsetek za zwłokę w wysokości czterokrotnej wysokości stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego  (aktualnie wynosi ona 4%).

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.vivus.pl