SMS Kredyt

SMS Kredyt S.K.A. udziela osobom fizycznym pożyczek na kwotę nawet 10 000 zł na okres 36 miesięcy. W przypadku szybkich internetowych pożyczek gotówkowych ta kwota nie przekracza jednak 3000 zł. Z oferty SMS Kredyt możemy skorzystać drogą internetową, poprzez telefon, współpracę z biurami kredytowymi na terenie całej Polski, oraz jak sama nazwa mówi poprzez komunikaty SMS.
SMS kredyt ma w swojej ofercie mniejszą pożyczkę „na rachunki” nie przekraczającą 1000 zł udzielona na czas do 30 dni. Przeznaczona na wszystkie opłaty klienta, które nie mogą zwlekać z opłaceniem – rachunki za gaz, prąd, wodę.
Wypłata pieniędzy dokonywana jest poprzez konta bankowe Banku Pekao i Poczty Polskiej. Natomiast spłaty na indywidualne rachunki bankowe. Weryfikacja klienta opiera się na prywatnych systemach, które firma opracowywała przez lata, nabierając doświadczenia, rozwijając własne oprogramowanie wspomagające. Jak czytamy na stronie internetowej pożyczkodawcy osoby posiadające negatywną historię w BIG InfoMonitor nie mogą się ubiegać pomoc finansową w tej firmie. Wymagane jest także stałe źródło dochodu.