Ekspres kasa

Ekspres kasa jest częścią Grupy Ferratum jednej z większych firm oferujących pozyczki gotówkowe w Europie, ich motto to „Więcej niż pieniądze. Dla każdego”. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej firma jest nastawiona na innowacje i wprowadzanie duzo wygdonych rozwiązań dla ulepszenia systemu udzielania pożyczek gotowkowych.

Ekspres Kasa oferuje pożyczki na dwa okresy czasu do wyboru 15 lub 30 dni. Kwota  pierwszej udzielanej pożyczki  to od 100 do maksymalnie 400 zł. Zwiększenie kwoty możlwe jest przy korzystaniu z następnych pożyczek po terminowej spłacie pierwszego zobowiązania.

Żeby skorzystać z pożyczki gotówkowej wystarczy nam  numer pesel i numer naszego rachunku bankowego z którego wykonamy przelew w celu potwierdzenia  danych osobowych. Pożyczkę może otrzymać każdy w wieku od 21 do 70 roku życia i nie widniejący w KRD i ERIF jako dłużnik.

Na stonie internetowej www.ekspreskasa.pl możemy znaleźc tabele z iformacją na temat oplat uzależnionych od wysokości  pożyczanej kwoty i długości okresu kredytownia, która w prosty sposób przedstawia system opłat i oprocentowania pozyczek. Dzięki czemu już na początku dokładnie znamy koszt pożyczki.