OKmoney

OKmoney oferuje szybkie pożyczki gotówkowe, w wysokości od 200 do 3000 zł. Jest to polska firma, która należy do zagranicznego koncernu DFC Global Corp działa w ramach prawie 1300 punktów obsługi bezpośredniej, a także świadczy szeroki zakres usług przez telefon oraz online poprzez swoje strony internetowe na terenie Ameryki Północnej oraz Europy – w Stanach Zjednocznonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Szwecji, Irlandii oraz Polsce.
Okmoney Poland umożliwia skorzystanie z szybkiej pożyczki przez internet. Jest to bardzo wygodna metoda, pieniądze są nam przekazywane, w krótkim czasie, a my nie musimy nawet wychodzić z domu. Parabank ten, nie wymaga wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, nie płacimy tez za opłaty telefoniczne i SMSowe. Wniosek na stronie nic nie kosztuje. Żeby potwierdzić swoje dane osobowe, wysyłamy jedynie jeden grosz na konto pożyczkodawcy. Pożyczka znajduje się na naszym koncie w ciagu godziny.
Po zakończeniu procesu firma wysyła na nasz adres umowę, którą podpisujemy i odsyłamy. Opłaty pocztowe pokrywa OKmoney, dzięki temu nie narażamy się na żadne dodatkowe koszty.