Ofin.pl

Marka Ofin.pl podlega spółce Sfera-Finansów SA, jest to wydawca grupy serwisów internetowych o tematyce związanej z finansami. Dzięki temu na stronie mamy możliwość nie tylko skorzystać z szybkiej pożyczki finansowej ale także dowiedzieć się więcej na temat róznych produktów finansowych, zdobyć ważną wiedzę i poczytać artykuły na interesujące tematy.
Oprócz tego mamy dostęp do porównywarki produktów bankowych oraz programu finser.pl który umożliwia śledzenie własnych wydatków.
Spółka specjalizuje się głównie w pośrednictwie w zakresie udzielania pożyczek pozabankowych. Pracownicy tej firmy zajmują sie doborem odpowiedniej formy pożyczki w zależności od sytuacji klienta, opierając się na aktualnych ofertach rynkowych świadcząc usługi online.
Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty ofin.pl wystarczy że wypełnisz formularz kontaktowy, a w któtkim czasie oddzwoni do ciebie doradca i przeprowadzi konsultacje. Za pośrednictwem serwisu ofin.pl firma udziela pożyczek świadczonych przez Ferratum Grupe, jednego z największych dostawców tego typu usług w Europie.
Ofin. pl dba o zadowolenie klienta dlatego doradcy starają się z maksymalizować korzysci płynące z wybranej pożyczki.