LendON.pl

Łatwo, wygodnie, bezpiecznie, przejrzyście – takimi epitetami określa swoją pożyczkę Lendon. pl Pożyczka jest udzielana szybko, co z tym idzie nie mamy do czynienia z dużą ilością formalności jak to się dzieje w przypadku banków. Proces decyzyjny trwa zaledwie kilka chwil, a zaraz po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze przelewane są na konto. Dla wielu klientów mających problemy finansowe dużą zaletą oferowanych przez Lendon pożyczek jest również brak weryfikacji klientów w BIK, dzięki czemu nawet osoby o złej historii kredytowej mają szanse na uzyskanie pieniędzy.
Warunki udzielania pożyczek są czytelne i nie ma w nich żadnych ukrytych opłat. Pożyczki udzielane przez lendON.pl do idealne rozwiązanie w sytuacji gdy potrzebujesz niedużej sumy pieniędzy i masz pewność że w najbliższym czasie będziesz w stanie ją spłacić. Szybka pożyczka udzielana jest na okres do 30 dni i należy ją w pełni spłacić w jednej racie.
serwis lendOn.pl umożliwia też korzystanie z panelu kontrolnego klienta, na którym możemy śledzić, proces udzielania naszej pożyczki oraz sprawdzić czy spłata dotarła na konto firmy.
Firma pracuje cały tydzień, a także w weekendy od 9:00 do 17:00.