Kyzoo

Kyzoo.pl to nazwa handlowa firmy OK Money Poland sp. z o.o. Serwis Kyzoo umożliwia szybki zastrzyk gotówki, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej, ale są odpowiedzialne i zdają sobie sprawę ze jest to dla nich rozwiązanie jedynie tymczasowe. Chwilówki Kyzoo.pl to świetne rozwiązanie w nagłych przypadkach.
OKmoney Poland oferuje szybkie pożyczki gotówkowe, w wysokości od 200 do 3000 zł. Jest to polska firma, która należy do zagranicznego koncernu DFC Global Corp działa w ramach prawie 1300 punktów obsługi bezpośredniej, a także świadczy szeroki zakres usług przez telefon oraz online poprzez swoje strony internetowe na terenie Ameryki Północnej oraz Europy – w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Szwecji, Irlandii oraz Polsce.
Firma umożliwia skorzystanie z szybkiej pożyczki przez internet. Jest to bardzo wygodna metoda, pieniądze są nam przezwne w którtkim czasie, a my nie musimy wychodzic z domu. Parabank ten nie wymaga wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, nie płacimy tez ze opłaty telefoniczne i SMSowe. Wniosek na stronie nic nie kosztuje. Żeby potwierdzić swoje dane osobowe, wysyłamy jedynie jeden grosz na konto pożyczkodawcy. Pożyczka znajduje się na naszym koncie w ciągu godziny.